Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue@X

    senior tag

    Hello,

    Lenne egy érdekes hibám amit képtelen vagyok orvosolni, így tőletek kérnék segítséget. Androidos telefonomon frissítettem az operációs rendszert ICS-re, és azóta tapasztalom a hibát (tehát GB alatt semmi ilyen hiba nem volt).
    2 TP-Link routerrel osztom itthon a netet. Az első router (továbbiakban főwifi) WAN portjára kötöttem a netet, és ezzel osztom a másik routerre. Összekötésüket LAN porton valósítottam meg.
    A másodlagos routeren a DHCP-t és tűzfalat kikapcsoltam, illetőleg külön SSID-vel rendelkezik (és itt nincs semmilyen védelem a másodlagos router hálózatán). Eddig működött, viszont mióta frissítettem a telefont azóta kinyírja a hálózatot a másodlagos routeren. Ameddig nem csatlakoztatom a telefont addig minden tökéletesen megy, viszont amint csatlakozik 10-15 másodpercen belül a másodlagos routerre kapcsolodó eszközökön és a telefonon is megszakad a net (csatlakoznak a routerre, a jel stabil, viszont nincs internet). Amint az Androidos telefont lecsatlakoztatom újra lesz net. Ha csak az Androidos telefont csatlakoztatom a másodlagos hálózatra, akkor sem megy.
    Viszont ha a főwifi-re csatlakoztam a telefont, minden gond nélkül megy, nem zavarja a másodlagos wifi hálózatá, és a folyamatos a netkapcsolat a főwifin is.
    Próbáltam statikus IP-t osztani a telefonnak DHCP-vel, nem segít. Mi lehet a megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák