Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alajos85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvasgattam itt a fórumot,meg az internetet, de sajnos nem találtam meg amit kerestem.
    Szeretném a segítségeteket kérni.

    Egy nagy családi házban lakom a rokonaimmal és azt szeretném megoldani, hogy egy jó erős wifi jel legyen az egész házban. Illetve egy normális kábeles internet.
    Akadás nélküli hálózat.
    Ennek érdekében két szolgáltató is be van kötve a házba.
    Digi 1000 és Telekom 120Mbit/s (Mind a kettőnek én vagyok az előfizetője.)
    A középső szinten van a két szolgáltató által bekötött internet egymás mellett és onnan körbe van kábelezve a ház. Minden szobába, pincébe van egy közvetlen kábel.

    1.
    Létezik olyan eszköz, ami két internet jelet kezel, optimalizál és az erősebbet sugározza vagy mind a kettőt összeadja vagy valami ilyesmi?

    Ha létezik ilyen akkor ennek a jelét vinném tovább.

    2.
    Illetve 3 szinten szeretném, ha ugyanaz a wifi jel menne.
    Azért szeretnék egy wifi jelet, mert amikor sétálok fel le a házban,minden szint különbségnél elgyengül a wifi jel és egy nagyon gyenge jelhez kapcsolódik a telefon ami használhatatlan és kézzel kell váltani.
    Szeretném ha mindig használható wifi jel lenne mindenhol és nem kellene mindig manuálisan átváltani ha lemegyek a pincébe, vagy fel az emeletre.

    Ezt hogy tudom megoldani könnyen és egyszerűen?

    Jelenleg van a szolgáltatók által adott két router, illetve egy Asus AC56U routerem és egy Tp-link WR1043ND (450mbit) Illetve egy Tp link repeaterem, de sajnos annak gyenge a jele, akárhogy helyezgettem a dolgokat.

    Segítségeteket köszönöm :R

    A korrektség mindig kifizetődő! Köszönöm,hogy te is az vagy!

  • Alajos85

    csendes tag

    válasz kali #41855 üzenetére

    Köszönöm a gyors és korrekt választ!
    Le a kalappal :R

    Privátban már jelentkeztem is az eladó routeredre a plusz szolgáltatásokkal :)

    A korrektség mindig kifizetődő! Köszönöm,hogy te is az vagy!

Új hozzászólás Aktív témák