Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkk99

    csendes tag

    Helosztok. Van egy asus notim, megy egy asztali gép routerrel. Eddig vistám volt, és semmi gond nem volt a nettel. Viszont megelégeltem a vistát, és fölraktam az xp-t, sp3-al együtt. Routerhez csatlakozás simán ment xp-vel is, és net is van. De most jön a gond. Néhány oldal, elsősorban külföldiek egyszerűen nem nyílik meg semelyik böngészőben. pl torrentoldalakra, meg wikipédiára egyátalán nem tudok fellépni. Kiírja, hogy várakozás az oldalra, majd bejön, hogy a kapcsolat megszakadt stb, stb, mintha nem lenne internet. A másik gépen meg simán megnyílnak. Googleba nézem az oldalakat, van ami megnyílik, van ami nem. Ez mi lehet? Windows tűzfalat kikapcsoltam, nem segített. Firefox, IE vel is próbáltam, ami firefox-ben nem nyílik meg, az ie-ben sem. Valaki segítsen pls.

  • kkk99

    csendes tag

    Sziasztok. Nagyon sürgős segítség kellene. Havernál adott 2 gép, és t-online-os net. A két gép eddig hagyományos routerrel(edimax) volt megosztva, és gond nélkül ment. Viszont most tv, meg teljes csomagot váltottak, és a routert a szerelők lecserélték speedtouch digitális elosztóra. Az a gond, hogy az egyik gépen van net, amelyikhez van kötve, de a másik gépen nincs. A másik gép vevő adapterrel kapcsolódna. A wlan be van kapcsolva, ég is a led, a másik gép meg is találja a hálózatot, kapcsolódik is rá gond nélkül, de net az nincs. Mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák