Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miles.co

    csendes tag

    válasz czgabi76 #26086 üzenetére

    Köszi a gyors választ! :R
    Annyit hozzátennék, hogy ugyanezen a linket alul a többi közt ott van az is, amit én vennék erre a célra, és szerintem meg ér annyit az a +3k, hogy 150MBit, és nem 54Mbit, és 5GHz, és nem 2,4GHz, amit mellesleg bármilyen notival látsz, és 5GHz-et meg nem akármivel...ez is egy plusz "biztonság", amíg nem minden jött-ment notebook látja ezt a frekvenciát....szerintem... :U
    "A TP-LINK jobb mint a cisco.."
    Ezt a mondatot nem veszem komolyan, remélem te sem komolyan írtad, de ez nem az a topik, ahol ezt meg tudjuk vitatni, úgyhogy itt erről nem nyitnék külön témát. :R
    Köszönöm a visszaigazolást! :R
    Üdv!

    Szerk.: Az irányításról meg annyit, hogy a beépített antenna sugárzási szöge vízszintesen 60° ami 200 méteren már nem tudom pontosan mennyi, nincs kedvem papíron kiszámolni, de mondjuk legyen ~100 méter...azért az szép terjedelem széltében, és az jó néhány háztömb, pláne ha függőlegesen megy 30° a történet.. :D
    Már bocsánat a kukacoskodásért... :R :U

    [ Szerkesztve ]

    A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

  • vargvikernes

    csendes tag

    válasz czgabi76 #26086 üzenetére

    "A TP-LINK jobb mint a cisco..
    jó az elméleted!"

    HAHAHAHAHAHAHA! Ekkora égbekiálltó butaságot leírva még nem láttam ebben az évtizedben. A Tplink jobb mint a Cisco? És mégis melyik alternatív univerzumban? Akkor hogy egy kis rend legyen a fejedben: a Tplink egy silány kínai vacak, még a Cisco a legmegbízhatóbb amerikai hálozati eszköz gyártó. Ezzel a kijelentésemmel nem érdemes vitába szállni, mert csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyitványt.

Új hozzászólás Aktív témák