Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soma01

    veterán

    válasz JoceeHunt #21230 üzenetére

    "Asus RT N16 esetleg még RT N66U"
    A két véglet árban, ha jól sejtem. De ebből a kettőből válasssz. Szerintem a külső antenna fontos és a gigabites portok. De azok megvannak. Az N66 szerintem gyorsabb (max 730 mega, messzebb van a vége, erősebb hardver, több felhasználót bír, két sávos), de 120-as netet simán kiszolgál a N16 is (max 140 megabit). Az N16-ra lehet majd tenni ha akarsz más, okos firmware-t is.

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz JoceeHunt #21230 üzenetére

    Szia(sztok)!

    Itt vagyok, átjöttem, köszönöm szépen a bizalmat, bár WiFi téren nem én vagyok a legalkalmasabb ember akivel konzultálnod kellene! :)

    A felsorolt routerek közül "természetesen" az RT-N66U-ra szavazok, ami az RT-N16-hoz hasonlóan szintén Tomato kompatibilis. Bevallom az RT-N53-ról nem sokat tudok, RT-N56U-t nem vennék, mert nem alkalmas 3rd party fw futtatására. Tudom, hogy van valami kezdetleges fejlesztés hozzá OpenWrt és más vonalon is, de én ezekben nem bíznék még! Így tehát pénztárcától függően RT-N16, vagy RT-N66U! A vásárlással kapcsolatban mondhatnám, hogy az RT-N66U most még rohadt drága, ami bizonyára 2-3 hónap múlva akár jóval olcsóbb is lehet, egyrészt mert ezen a piacon ez többnyire így működik, másrészt pedig, ha várhatóan megszületik az a kérdéses megállapodás nagyjaink és az EU/IMF közt, akkor a jelenlegitől még sokkal kedvezőbb valutaárfolyamok is jöhetnek, ami jelentősebb áresését is hozhat! Persze tudom, ilyen alapon mindig lehetne halogatni, és ha valakinek most van szüksége routerre, akkor most kell venni, ezt csak úgy mondtam... Az előttem szólókhoz hasonlóan a NAS és a Media Player tekintetében én is a kábeles kapcsolatot javaslom. Bár mondjuk én egyáltalán nem vagyok WiFi párti, de ez megint egy másik kérdés...

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

Új hozzászólás Aktív témák