Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaripeti

    aktív tag

    válasz lúzer #7580 üzenetére

    Sziasztok. Ez most xtmod-nak is szol!!!

    Egy kicsit kezd bonyolódni a dolog. Ahogy mondtátok, csináltam egy "AutoAdminLogon" REG_SZ
    -t.Megadtam neki az 1-est.Ujraindítom a gépet......kirááááály! igaz csak félig, mert egy pillanatra beadja, de nem marad ott, nem kell a kis ablakra a jelszóra kattintani, hanem indul a windows. Na de most jön az érdekes: Ezt csak egyszer csinálja meg!!! Ha mégegyszer ujraindítom, már megint a régi felállás. Pedig le van okézva előtte. Ujra belemegyek a "AutoAdminLogon"-be, és megint 0-át mutat.
    Később vettem észre, hogy nekem nincs is olyan, hogy "DefaultPassword". Na csináltam azt is.Mikor ezt megcsináltam, így már tényleg majdnem jo, mert csak egy pillanatra adja be, és eltűnik. De mégsem olyan mint régen, mert látszik, hogy be nem adja, de dolgozik rajt.Valami még ott van.
    Most belementem a vezérlőpult-->felhasználoi fiokba, itt rátaláltam az üdvözlőképernyő kikapcsolojára. Mert asszem ez az? legalább is olyan kép van ott, ami engem zavar. Ki akarom kapcsolni, de nem engedi. Szerintem itt a hiba. Ezt írja ki:

    Na ezt hogy tudom kikapcsolni??
    Ja és kijelentkezéskor ez az a kép fekete háttérrel, ami a kínom:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák