Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz REDeath #4826 üzenetére

    "Egyik napról a másikra iszonyatosan belassult az xp betöltődése. Az asztal kb. ugyanannyi idő alatt jön be, csakhogy utána kb 2-3 percenként indulnak el az indításnál induló progik.(automatikus indítás) pl msn 3 perc kb." ilyen nálam is van.nem jövök rá az istenér se,mér csinálja. SP2HUN frissítve,xp tűzfal,nod32,spyware terminátor frissítve,mind2 rezidensként fut. bejön a desktop,MSN live autologin szintén..aztán percek,mire egy TC-t,vagy FF-et el tudok indítani. ST teljes kereséssel talált a kb 2 hetes új vinyón egy trojan downloadert.A legérdeksebb,hogy pár napja látom,hogy a win preinstallált messengere be van lépve,ráadásul nem az én loginommal,hanem asszonyéval. Hijackthis + log analyze mindent rendben talált, Spybot S&D-t is futtattam,az is csak tracking cookie-kat csinált. Kíváncsi vok,asszony majd mitmond,ha délelőtt rálép msn-re. Ja ,vinyó dolgozik nálam is,mint atom,pedig swapfájl ki van kapcsolva (2GB ram),meg Sata2/8MB WD Caviar..

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák