Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Fire/SOUL/CD #37827 üzenetére

    Elkezdve az integrálást vettem észre, hogy ezzel Service Pack 3-at is lehet integrálni.
    Sőt, asszem a mostani is így készült NLite-al anno, mert úgy rémlik, hogy az eredetiben csak SP1 volt, most SP2 van az Nlite info szerint.
    Ugye ezzel nincs gond, integrálhatom a SP3-at is bele ?
    Mert nem kevés időmegtakarítás lenne, és nem csak most, hanem bármikor ha kell.

    A régi integrálást be lehet importálni a "Meglévő beállítások" alatt, a CD-n rajta volt az "Utolsó beállítás.ini" fájl.
    Ugye ezt ilyenkor be kell töltenem, ha meg akarom hagyni, hogy a kódot ne kérje ?
    Ha nem tölteném be, akkor ezt a módosítást elfelejtené, és visszaállna az eredeti ? Vagy ez sem biztos ?
    Még megpróbálom átnézni, hogy mit is változtattam (csak a "Felügyelet nélküli telepítő részben", legalábbis csak arra írja ki az NLite, hogy talált régebbi módosításokat - ha importáltam az ini-t előtte), de nem igazán tudom, hogy mik is voltak a default értékek. Ebben tudsz esetleg segíteni ?

    Amit írsz a leírásban, az is jó ötlet lenne:
    Természetesen több AHCI drivert is integrálhatunk(és persze más drivereket is), ezáltal egy univerzális XP telepítőt hozhatunk létre, amely tartalmazhatja az Nforce, Intel és egyéb chipsetes lapok különböző AHCI drivereit, ezáltal az XP telepítő csomagunk széles spektrumban fogja támogatni az alaplapok AHCI üzemmódját.
    De mit lenne jó belerakni, ha nem akarok 30 félét, csak amivel legnagyobb eséllyel találkozok ?
    Nincs esetleg valami oldal, ahol ezek fent vannak egymás mellett, nem szedte ezt már össze valaki ?

Új hozzászólás Aktív témák