Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz RootRulez #23644 üzenetére

    Amikor felraktam ezt az XP-t azért kapcsoltam ki a lapozófájlt, mert nem akartam, hogy lassítsa a munkámat, hogy a merevlemezre irkál itt közben nekem. Köztudott, hogy az 5200-as laptop HDD-k a lassabb forgási sebesség és kisebb gyorsítótár miatt jóval alacsonyabb adatátvitelt produkálnak és engem hihetetlen mértékben tud zavarni az, ha a legalapabb program indításakor és használatakor is fél percet kerreg a meghajtó mire történik valami.

    Gondoltam egyébként én is rá, hogy ez lehet a gond, de folyamatosan figyelem mennyi szabad memóriám van és elvileg nem szabadna ezt csinálnia mikor még van 300-400 megabájt szabadon. De ha azt mondjátok csak ennyi a gond, akkor ezen ne múljon, visszakapcsolom, csak nekem ne csinálja ezt, hogy nem tudok elindítani semmit, mert nagyon idegölő. :(

    MOD: Total Commanderben rányomtam az "Új könyvtár" gombra, nem csinál semmit :D Nyitni akartam egy Photoshopot, hogy egy képet átszerkesszek, elkezd megnyílni, indítóképernyő, tölt egy darabig, majd kilép. Bezártam az MSN-t, már tudok Új könyvtárat létrehozni, de a Photoshop még mindig nem nyílik meg.

    [ Szerkesztve ]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák