Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz 04ahgy #11158 üzenetére

    A teszt XP-partíció kicsit sok időt venne igénybe, inkább megpróbálom felkutatni azt a nyomorék drivert, mert elég zavaró, ha gyorsan kellene (pl. 1 GB-nyi) adatot felmásolnom, és ez pedig tököl rajta negyed órát... Ami a másik gépen meg kb. 5-6 perc. Ez abnormális.
    "A sebesség, ami a screenshotodon van, viszont már rég USB2.0 tartományon belüli, azzal nincs gond." - Lehet, de ez akkor lenne elfogadható, ha a RÉGEBBI gépen nem lenne ennél gyorsabb a másolás sebessége. :O
    Egyébként vannak olyan progik, melyek drivereket kutatnak fel a gépen, és meghatározzák a fellelési helyüket is, csak nem tudok neveket. Tudtok ajánlani?
    Akkor bocs a félreértésért, tényleg rosszul értettem. Minél több anyoka-t ide a fórumra! :K :DDD

    Ja, még egy: most kipróbáltam az MPlayert, és hogy őszinte legyek, nem vagyok tőle elragadtatva. A filmfeliratok állítási lehetőségei rendkívül korlátozottak, ha rendszerfontot állítok be a felirathoz betűtípusnak, akkor hibaüzenettel megszakad a filmlejátszás, nem lehet normálisan állítani a felirat méretét, soroljam még?
    A VLC Playerben viszont mindezzel nincs gond, és kb. 10 perc rájönni az összes lehetőségre. Szóval ez a bizonyos "híres-nevezetes" MPlayer mégse olyan nagy szám...

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák