Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • montressor

    aktív tag

    válasz zserrbo #5639 üzenetére

    H oszinte legyek en elegge ritkan latok rendszert igy szetbombazva... Ez bok volt :D

    Na, a kerdessorozatot ott kezdenem, h minek hasznalod a rendszervisszaallitast? Tehat amikor eloszor visszaallitasz azt miert? Kicsit ugy erzem, mintha a programok 'leintsallalasat/eltavolitasat a registrybol' szeretned elerni vele es ezert tulzottan hasznalod.

    Ha a registry annyira megserul, akkor a csokkentett mod is serulhet. Amugy ha van hardver (memo vinyo ) hibad attol is serulhet a szoftver...

    Szerintem egy kicsit felejtsd el, es probald ki amit irtam (persze vm helyreallitott/ujrarakott winnel).(program torlese utan registry mechanik v. mas tisztito, ami a sallangokat torli, es nem az egesz reget buzeralja)
    Nekem igy mar evek ota mukodik a lapitopim, az otthoni gepem csak 1-2 evet bir ki, de az se igy megy galyra, hanem mar nagyon belassul, raadasul azert, mert orba szajba install-uninstall gamek stb

    rendszergazda jelszot a felhasznalokezeloben v. a szamitogep-kezelesben tudsz adni barmikor.

    nod: telepitsd le, ameddig jutsz, jutsz. regedit: ott a hklm/software/eset -et torold le.
    inditsd ujra es probald meg telepiteni.
    Ha esetleg vm a win telepitofuttatojaban serult, megprobalhatod ujrainstallalni a legujabb (asszem v3) msi installer-t.

    Pl most nicns NOD32-m, jó lenne már vissza rakni.
    Próbáltam kibővíteni az engedélyét annak a https-s szogáltatásnak a registry-ben,

    na ezt itt most tenyleg nem ertem.... :Y

    Még mindig nem látja az Everest a hőérzékelők nagy részé. Nem tudom miért.
    nezz bele az eszkozkezelobe is. Nincsenek furcsasagok (kerdojel felkialltojel ilyesmi)

    Valtozattlanul fenntartom a velemenyem, h szerintem az event viewer-ben is tele vagy hibaval. Erdemes azokra is rapillantani. sokat segithet az 'event id'/esemenyazonosito/forras/hibakod a googliban. Macera, macera de a win mar csak ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák