Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mentalista

    csendes tag

    Üdvözlet mindenkinek!

    Előre szólok, nagyon nem értek még a számítógéphez, és valószínűleg ez okozza azt, hogy írjak ide.

    A problémám a következő:

    Az asztali számítógépemen újra raktam a Windows XP Proffesional operációs rendszert. A telepítés szépen végig is ment zökkenő mentesen, úgyhogy most ott állok, hogy van egy szoftveresen tök kopasz gépem. Lényeg a lényeg, mivel ugye újra raktam a rendszert,ezért az internet kapcsolatom is megszűnt. Feltételezem, hogy a hálózati kártyámnak a driver-e is letörlődött tehát azt is újra kellene rakni. A kérdésem az, hogy lehet megtudni, hogy milyen hálózati kártyám van, és milyen driver kell hozzá? Ha pedig nem ez a probléma, akkor mi lehet? Az eszközkezelőben néztem, amin sárga kérdőjel van, azok az alábbiak:
    - Egyéb PCI-hídeszköz
    - Ismeretlen eszköz
    - PCI-memória vezérlő
    - SM buszvezérlő

    A hálókártyánál van egy: 1394 hálózati adapter, amire nem ír semmit (nincs ott kérdőjel) tehát akkor felteszem az jól van, és nem kell bántani.

    Előre is köszönöm a segítséget! :)

    Ui.: Ha pedig netre akarok csatlakozni, akkor azt írja ki, hogy "Nem sikerült lekérni a TCP/IP-t" (valami hasonló, de ez a lényeg ;) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák