Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz föccer #38606 üzenetére

    Na most ezek közül ugye egyiket sem a Win7 magától állítja be (értsd: Win7-en és XP-n ugyanúgy be kell állítani őket)... :U Egyébként az indexelés szintén nem sokat számít (amúgy is balgaság szerintem kikapcsolni, mert igaz ugyan, hogy az SSD sokkal gyorsabb, de az indexelt állapottal az sem veheti fel a versenyt, és igazából nem is jár túl sok írással, csak 1x, de az sem olyan hatalmas mennyiség, hogy GB-okban kellene számolni), a temp az sokat számíthat bizonyos esetekben (de a mai "nevetséges" RAM árak mellett arra amúgy is egy ramdisk ajánlott), a hibernációs-, ill. lapozófile kezelése pedig igazából "feszik" az SSD-nek, tehát felesleges őket átállítani (ha ugyan van hová, és ha nem érdemesebb egyébként is kikapcsolni őket - persze csak ha a felhasználás ezt lehetővé teszi). Én sem egy évre veszem az alkatrészeket, de egy 5 éves háttértároló szerintem nem sok mindenre használható ma már, a kulturáltabb SSD-kre pedig ekkora időtartamra szóló garancia van.
    Mire használsz 1 7 éves gépet, vagy alkatrészt ma?
    Egyébként igen, tudomásul kell venni, hogy az SSD nem örökéletű, és ennek tudatában kell az esetleges alkalmazása mellett dönteni. Azonkívül, ha egy kicsit is vigyázva van rá (próbálja az ember elkerülni a felesleges írásokat az ésszerű keretek között), akkor, a HDD statisztikák alapján, ki lehet jelenteni, hogy bírja addig, ameddig egy átlagos HDD.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák