Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sdi

    addikt

    válasz rumos14 #23604 üzenetére

    Pedig valószínűleg valamilyen kártevő okozhatja. Én több mint egy hónapig szarakodtam vele. Elkezdte ezt a hülyeségét, hogy induláskor jelszót kért / én telepítéskor soha nem szoktam jelszavazni a fiókomat, mivel egyedül használom a gépet /, nem tudtam belépni. Új win telepítés / partíció törlés, újra létrehozás és formázás után /. Pár újraindítás után mindig ugyan az fogadott. Ezt eljátszotta velem párszor / több winről volt szó, OEM Home, dobozos Proff és még egy buherált példány is /. Többféle virnyakergető és spyware figyelő, kereső futattva, egyik sem talált semmit, még boot közbeni figyeléssel sem. Kínomban már nem tudtam mit kitalálni, letorzsáztam az összes partíciót a vinyomról / pedig van vagy 6, 750-es példány /. Amikor csont üres volt, áramtalanítottam a gépet / hogy még véletlenül se maradhasson a memóriában valami / és utána csináltam egy új telepítést. Lekopogom, azóta nem jött elő a probléma, szóval igen nagy a valószínűsége, hogy valami nem frankó dolog okozhatta a dolgot.

    "Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

Új hozzászólás Aktív témák