Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz bon #871 üzenetére

    Szerintem csak 1 fajta win 10 van ilyen szempontból. ;)
    Persze attól még nem lesz használható tableten max szenvedéssel. A 8.1 -hez képest a böngésző és a billentyűzet hatalmasat lépet vissza használhatóságban.

    (#870) erahurka
    Képregény olvasgatásra, filmezésre van jó megoldás. Sok mindenre nincs. Rengeteg gyártó utolsónak csinál meg hozzá bármit ha egyáltalán megcsinálja.
    Még a megvett alkalmazásokban is van, hogy várni kell rengeteget mire egy api, egyéb változásra reagál a fejlesztője ha egyáltalán megcsinálja. Nekem már 2 olyat is sikerült venni amit magára hagytak és volt olyan amit 2 hónap után javított a fejlesztő.

    Az írogatásra nem tudom mit értesz. Lehetni lehet vele írni csak ne zavarjon, hogy a bill. kitakarja sok esetben amit írsz ezért azt nem látod.

  • gyugyo79

    addikt

    válasz erahurka #873 üzenetére

    Igen a dual boot lenne a legjobb. Én akkor vettem magamnak amikor a T-nél volt hűség nélkül Lenovo Mix 8" 3g -s 64GB-os 2GB ram-mal jogtiszta Office 2013-al 53 e Ft. Akkor még androidos tabot sem lehetett venni ilyet ennyiért. Ezért nem bántam meg csak. Win 8.1 -en már megszerettem a böngészőt is a végére és jól elvoltam vele a Win 10-en meg jött a vissza lépés. Vettem hozzá kis BT billentyűzetet ( RapooE6300 ) egeret is, hogy ha kell tudjam az asztali részt is használni ezért azt is tudom neked javasolni, hogy nézd meg milyen egy kis billentyűzeten gépelni (írogatni) mert én nem tudtam megszokni a bt bill a fiókban végezte már elő sem veszem ha nagyon a tabon kezdek el valamit beírni valahova és felbosszant a tapi bill akkor is inkább össze dugom az asztalomon lévő rendes billt és egeret tartalmazó hubbal ...

  • gyugyo79

    addikt

    válasz erahurka #876 üzenetére

    A Spotify pont nincs volt egy nem hivatalos app ami már nem elérhető ami csak akkor ment lekapcsolt kijelzővel ha megvetted aztán már az áruházban sincs azóta ... Ez a futtass asztali alkalmazást jól hangzik egész addig amíg nem akarod tabletként használni a tabletet. Ugye érezhető az ellentmondás ...
    Szóval azt tudni kell, hogy csak modern appokal lehet azt megcsinálni, hogy lekapcsolod a kijelzőt és pld. hallgatod a zenét. Nem azt mondom, hogy nem jó csak érdemes utánajárni vásárlás előtt és felsorakoztatni pro és kontra mert nagyot lehet koppanni.

Új hozzászólás Aktív témák