Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    Kérdés a hozzáértőktől: Lumia 530 dual-SIM-es készülékben második SIM-kártyaként tudok-e használni USB-s modemhez / tablethez való adatkártyát? (Tehát olyan SIM-et, ami nem telefonálásra, hanem kizárólag mobilnetre szolgál) Mobilnet alkalomszerű megosztására kellene WiFi-n keresztül, úgy évi 3-4 alkalommal tabletre, notira. Nem sz*rakodnék akkor OTG-kábelbe dugott USB-s modemmel, a T-nél van sávos díjszabású, pre-paid net-előfizetés, amivel sokkal olcsóbbra jövök ki egy év alatt, mint a mostani előfizummal...

    Az OFF: váratlanul megjött a Lumia 530-am (holnapra ígérték), a 920 biztonsági mentéséből seperc belaktam, és valami állatul tetszik. :K Hitvány kis fos, a szoftveres gombokat szokni kell, de végre egy jó méretű (!!!), kézbe illő készülék! Az meg egyenesen meglepett, hogy ezen a kis képernyőn is 3 soros a csempék elrendezése. Szóval fenséges! A GPS bent a házban is 10 mp alatt megtalálta a pontos helyet (utca/házszám). Lehet, lesz egy eladó 920-am? :F

    (#56801) btudos: fene tudja, 2 készülékkel nem szívesen mászkáltam eddig sem (céges butafon, meg a 920), most meg egy picurkával letudnám mindkettőt. Kéne végre egy felső közép 4"-os a Microsofttól duál-SIM-mel....

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák