Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3l3mér

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nos, egy kérdésem lenne felétek. Tudtok-e olyan app-ot mint a Deezer vagy a Spotify? Egyik sincs a toppon inkább a béka segge alatt. Nos mind a kettőhöz nagy reményeket fűztem, és itt a hangsúly a múlt időn van. A spotify nagyon-nagyon jó volt pc-n igazán élveztem, DE aztán jött ez a förmedvény amit annak mertek nevezni. NINCS Free opció rajta. (Legalább 4-5 próbálkozás után sem sikerült megcsinálnom. Így az egész app számomra egy rakat sz*r mivel nem akarok 5 eurót havonta költeni rá, bocsi. A Deezer amennyire tolják az arcunkba hogy mekkora app így meg úgy nos lehet az én hülyeségem ismét de NEM találtam egy eredeti zenét csak cover-t azaz "másolatot" Ami azt takarja hogy más énekli ugyan azt a dalt. De nem ezért akarom használni hogy más dalait hallgatni. Nos lehet nem próbálkoztam eleget és figylemen kívűl hagytam néhány tényt akkor szívesen fogadom a tanácsokat. :D és ha nincs megoldás akkor még mindig ott van a másik app lehetősége de ha az sem jön be akkor hallgatok zenét máshogy. :D

    Nos remélem tudtok segíteni és ha tud valaki írni nekem egy megoldást annak nagyon hálás lennék.
    Előre is kösz a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák