Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murphistic

    aktív tag

    válasz Murphistic #2869 üzenetére

    Amire jutottam: a Tangóban már megvan a statikus IP cím beállításának lehetősége. A probléma az, hogy registryben kell engedélyezni. Ehhez ugye kell egy registry bütykölő program, ami van is, de devunlockolt és interop unlockolt telefon kell hozzá. Klafa :D .

    Azt hiszem utána kell néznem, hogy mikor ugrik a gari a telefonon... A devunlockot elméletileg a Microsoft csinálja, nem? Persze pénzért, valami 90 eur rémlik. Javítsatok ki, ha rosszul tudom. Az interop unlock megoldható külső programmal, ami persze nem hivatalos, így szóba jön a legalitás és a garancia kérdése.

    Poén, hogy még a tanusítványnak utána se néztem, élvezet ez a WP-s élet ;] .

    Amúgy jó hír, hogy elég sok embernek hiányzik, úgyhogy lehet benne lesz valamelyik frissítésben...

    Ha már volt szó a devunlockról, akkor bocsi az ismétlésért

    Szerk.: Úgy tűnik, a tanúsítványt csak el kell küldeni e-mailen és megnyitni a telefonon, szóval ez egyszerű. A bukta, hogy nem tud EAP-TLS autentikációt, ami az azonosításhoz kell... ( ezt kerestem az előbb, csak elfelejtettem a nevét :) )

    [ Szerkesztve ]

    "A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

Új hozzászólás Aktív témák