Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz Wyll #1234 üzenetére

    Nekem jopar telefonom volt, tudok mondani egy relevans velemenyt.

    -valamikor a FB klien Wp-n egy rakas kaki volt. Most sebessegben veri a droidos klienst (egyik frissitesnel elszurtak nalla valamit); FB integralva van a People hub-ba (kiveve az uzenetek reszt), itt lehe kommentelni, latni a frsiteseket, postokat
    -FB es MSN integralva van az Messages Hub-ba, hasznalhato, gyors (kiveve az uzenetek erkezese-kuldese, ott van kb 2mp keses) :DDD
    -bongeszesi elmeny nagyon jo rajta, persze Flash nincs, de mobilon kibirhato hianya. iPhone 4-et is ver gyorsasagban (de pl nick&jelszo parost mar nem kepes megjegyezni)
    -van eleg app ra (olyanokra meg, ami van iOS&droidon arra van valamilyen "megoldas"; pl: Instagram nincs, de van Lonogram, ami az Instagram kepszerkeszto es Fb megoszto reszet potolja)
    - teljes rendszernek van egy letisztul, egyseges (nem mint droidon levo ossze-visszasag), minimalista stilusa es aki ezt szereti annak tetszeni fog ;)
    -en droid es iOS mellet/utan/elott is hasznaltam WP7-et es baromi gyors rendszer. Masik kettonel is gyorsabb, nekem meg akadast nem produkalt
    -droid utan fajo lehet a mass storage hinya, de ki lehet birni (legalabb a Zune egyszerubb es jobban hasznalhatobb mint az iTunes ( iOS juzerek velemenye szerint is ;) )
    -sok progi (mint pl. instagram) mint irtuk itt nincs meg, de helyetesiteni tudod. Azonkivul meg szinte minden feladatra kapsz 3-4 jol hasznalhato alternativat
    -azt nezed, milyen kis aku van benne, de azt is nezd itt nincs valos multitask (csak background agent) es kozel sem fogyaszt annyit! (nekem HD7 1350mAh aksival ment 2 napot - 4.3", 1Ghz - hasonlo droid kb 14 orat birt volna)

    En ajanlani tudom, foleg Ace utan..egy valos feludules lessz (nem kell TaskKillerzni, rootolni, ROMolni). Csak bekacsolod es megy) Unokatesomnak Ace-je van, hasznalta a Radarom es azt mondta, ide-oda-falhoz veri sebessegben es user experiencben mindehol...

    Ha valahol hibaztam/nem tiszta, javitsatok ki

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák