Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz svgyula #79166 üzenetére

    Csak a leckét mondod fel. Ráadásul egészen mást írok. Nem a létezésüket vitatom, csak a helyét. Indításkor lefoglalna egy helyet a memóriába és amíg van hely addig oda tenné ezeket is (ugyanazt, amit most a lemezre), azután ha már nincs hely a lemezre. Ennyi.

    Hogy jön ide az Autocad? Mi indítja el azt a programot? Az operációs rendszer. Azaz érzékelné az elindított program igényeit és azonnal az adott hardvernek megfelelően beállítaná ezeknek a fájloknak (lapozófájl és virtuális memória) a méretét és a helyét.

    "A másik dolog ugye te sem gondoltad komolyan, hogy a "te" személyedhez fogják hozzáigazítani a rendszert?"

    Ezt hol írtam? A rendszer most is pontosan feltudja mérni a hardvert és annak megfelelően állítja be a rendszert. Pontosan úgy, ahogy nekem, azaz az adott hardvernek megfelelő. Csak ezt a most is meglévő tulajdonságát kellene tovább fejleszteni. Ennek abszolúte semmi köze az én gépemhez. A rendszer a telepítéskor megismeri a hardvert és annak a függvényébe állítaná be a lapozófájlnak és a virtuális memóriának nemcsak a méretét, hanem a helyét is.

    Utána olvastam: "a lapozófájl mérete a rendszerösszeomlási memóriakép beállítása által megszabott követelményektől, valamint az előjegyzett memória használati csúcsától vagy várható használatától függ. Mindkét tényező teljesen egyedi az egyes rendszereknél, még azonos konfiguráció esetén is."

    Tehát elsősorban a rendszerösszeomlási memóriakép miatt nem lehet a memóriába tárolni. Ezért kell egy olyan tároló, ami kikapcsolás után is megmarad. Ha jól értettem.

    (#79169) SP4C3

    Akarja a fene kikapcsolni, még a nagyságát sem akarom változtatni. Nem a létezését, sőt még nem is a nagyságát, hanem a helyét vitattam.

    "Nagyon fosul megírt software-ek, mint például az adobe photoshop nem tud élni úgy, hogy a memóriában dolgozzon, neki kell a tárhelyed is, gondolom azért ha becsúszik egy appcrash, akkor megmaradjon a munkafolyamatod."

    Ilyenről én is olvastam.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák