Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz hm15 #79139 üzenetére

    (irónia) Nézd megosztani meg tudod nem? Ha a hálózat felderítés éppen nem is működik jól akkor is van lehetőség manuálisan csatolni hálózati meghajtót most is mint eddig. Akkor? Ugye - ugye.

    Amúgy nekem nem kell mondani, az aki azt állítja, hogy a Windowsal mindig minden rendben az vagy baromi szerencsés vagy annyi pénzt kap az ellenkezőjének állításáért, hogy lehet nem szabad rá haragudni mert te vagy én is ezt állítanánk ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Buckey

    senior tag

    válasz hm15 #79139 üzenetére

    Nyugi, én is ezzel küzdök, mert azért szerettem volna a végére járni, hogy én vagyok-e a balf.sz, vagy a kedves microsoftos élőlények.
    Nálam az a helyzet, hogy most már az A gép mindig látja a B gép megosztott mappáit, de a B gép nem lát semmit, még a saját hálózati mappáit sem. Minden beállítás teljesen egyforma, kábel kicserélve (hátha).
    Manuálisan hozzáadva, de akkor meg nincs jogosultságom a mappa elérésére. De hát minden beállítás egyforma, rendszergazdi vagyok minden gépen, biztonságnál is Mindenki hozzáférhet mindenhez, nem csak a megosztásnál, hálózatok magánon.

    Úgyhogy már meguntam, ennyi, leszarom ezt a jó kis tökéletes rendszert. Amíg nem kerítek egy jól konfigurálható wifi routert, ami hotspotként is működik, és van benne USB3, addig megleszek e bonyolult hálózati kialakítás nélkül, de utána megyek Linuxra. kb. 1 hetük van rá, hogy kijavítsák. Még jó, hogy nem adtam érte pénzt, ajándék lónak meg ne nézd...!

Új hozzászólás Aktív témák