Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #58000384 #7397 üzenetére

    Mondjuk az meglepő, hogy ugyanezek megvannak a 8.1 alatt is, ott és a 7-esnél a felhasználói élmény fokozása ki van kapcsolva, de lehet nem ért semmit. :D
    Tudom én, hogy minden gyűjt infókat, lesz@rom, csak puszta kíváncsiságból az érdekelt a 10 mennyivel többet stb.?
    Én elolvastam nagyjából, de az csak vsz a hivatalos szöveg....illetve sokan nem olvasták el és az adatgyűjtés kirobbanása után a net is tele volt vele. Az meg nem mentség, hogy de hát éppen azon a gépen gyűjti az infót más is, mint pl. a Google.
    Mégis voltak cikkek arról, még honi számtechlapokban is, hogy random kis userek netes életérél is mik le voltak dokumentálva... A megfigyelés részben pont az átlagemberre is irányulhat, pl. közösségi oldalak, netes rendelések, keresések. Na meg a nagy szentháromság közleményében, aki már csak rákeres a hagymára, vagy olvas róla neten, már átlagnál nagyobb figyelmet élvezhet. Mondjuk ezt túlzásnak tartom, de ki tudja. :D

    Én nem nevezném annak, főleg az utóbbi időkben kiderült események kapcsán. Kicsit informálódni meg talán még belefér.

Új hozzászólás Aktív témák