Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz pendre54 #59860 üzenetére

    tordaitibi: Nem zárható ki hardverhiba, de ha az van nem tudom mitől jött elő. Fél éve semmi baja a gépnek, egyik napról a másikra csak úgy meghalt a hálókártya?

    Kipróbáltam már mindent, ezeket a beállításokat el sem tudom érni pl. adaptereknél nem is látom.
    Eszközkezelőben pedig a következő üzenet van a tulajdonságoknál:
    Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)
    {Meghiúsult művelet}
    A kívánt művelet sikertelen maradt.

    Rákerestem:
    'Teljes hibaüzenet

    „Az eszköz nem indítható el. Próbálja meg frissíteni az eszközhöz tartozó illesztőprogramokat. (Hibakód: 10)”

    A probléma oka

    Az eszköz hardverkulcsában általában szerepel egy „FailReasonString” nevű érték, amely a hardver gyártója által meghatározott hibaüzenet megjelenítésére szolgál. Ha a hardverkulcs nem tartalmaz „FailReasonString” értéket, a fenti üzenet jelenik meg.

    Ajánlott megoldások

    Az illesztőprogram frissítése

    Az eszköz Tulajdonságok párbeszédpaneljén kattintson az Illesztőprogram fülre, majd kattintson az Illesztőprogram frissítése gombra a Hardver frissítése varázsló elindításához. Kövesse az illesztőprogram frissítésére vonatkozó utasításokat.

    Megjegyzés: Előfordulhat, hogy az illesztőprogram elérési útjára vonatkozó utasítás jelenik meg. Ha a rendszer kéri az illesztőprogramot, de nem rendelkezik vele, próbálja meg letölteni a legfrissebb illesztőprogramot a hardvergyártó webhelyéről.'

    Próbálkoztam több driverrel is, de mindegyiknél ugyanez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák