Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cane

    őstag

    válasz #58000384 #45460 üzenetére

    Köszönöm a választ. Remélem engedni fogja. Roppant csalódott vagyok ezzel a w10-el. Fel nem tudom fogni miért erőltetik ha ilyen bughalmaz.

    ▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

  • birorichard

    őstag

    válasz #58000384 #45460 üzenetére

    Kicsit kezd fáradni a táp a házamban, meg amúgy sem egy csendes darab, szóval azért zúg, pláne, hogy elég meleg volt akkor. Pont előző este takarítottam ki a házban a szűrőket, persze tele voltak megint por+macskaszőrrel.

    Képzelheted, először hogy megörültem reggel, mikor hallottam, h csendes a gép, gondoltam, júhúú, hát ennyit használt! Na, gondoltam, ezt most már hetente megcsinálom! Benyomtam a monitort és bejelentkezési képernyő, aztán "frissítéseket telepítettünk". Behunytam a szemem és a késdobálástól megkezdve géppuskasortűzön át az atomrobbanásig mindenféle fegyvernemet elképzeltem, hogy lesújt redmondra. Aztán negyed óra artikulálatlan üvöltés, linux telepítő le, aztán lehiggadtam. Francnak sincs kedve megint két rendszerrel szüttyögni, átlépegetni, a különböző fájlrendszerekkel szenvedni... még mindig win-re van a legjobb támogatása szoftvereknek, plugineknek, uh. hagytam végül. Most megint nem bír magával, valamiért azt gondolja, hogy a legjobb időpont az indexelésre akkora van, mikor éppen játszok. Szoktunk néha járni lőni lőtérre, de lassan ott tartok, hogy legközelebb viszem magammal a gépet is...
    Egy izmosabb ram bővítés már régóta esedékes, még megvárom, arra mit lép, ha nem, nem tudom mit csinálok, de olyan számomra már olyan windows-t használni, mint Magyarországon élni, extrém sport.

    (#45462) Doky586: alapból úgy kezdtem anno, hogy tiltottam az egészet. Amíg nem állítok semmit, addig meg nem 12 órát nem hagy, hanem ugyanekkora mennyiségű másodpercet sem... Szólj, ha nem így van. A másik, hogy visszaállította frissítés után.

    "De ha nem a tényekre vagy kíváncsi hanem csak együttérzésre vágysz akkor mondogatom majd hogy: így van, igazad van Pistike, Like ollak érte és én is szidni fogom akit te.. :DDD" - ez gondolom kellett a végére, remélem most már minden ok. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák