Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz vlevi #33155 üzenetére

    Én eddig is így használtam, azaz használtam a fast boot-ot (tehát mondhatni gyári beállításon voltak ezek), mégis lehetett altatni. Azaz még augusztusban párszor előjött ez a hiba, de th2-nél ezzel a legújabb telepítéssel jött elő ismét.

    Tegnap megnéztem bootracerrel, hogy tisztán indítva milyen eredményt érek el, hát 30 másodperc alatti eredményt nem sikerült elérnem. Anno 7-esnél még ilyen 18-20 másodperces eredményeim voltak, és nem tiszta indítással! Persze nyilvánvaló, hogy nálam valami nem kerek a 10-zel, de ha az ember megnézi a top eredményeket, amit 10-zel értek el, összeveti a 7-essel, vagy épp a 8-assal, %-os arányban ott is igencsak elmarad a 10-es.
    Ezen mondjuk még túl is tettem magam, hogy lassabb a boot, de hogy alapfunkciók nem működnek, legutóbbi telepítésnél év végén például a pendrive-ot nem tudtam használni, mert megbolondult tőle a rendszer, erre a mostani telepítéseknél utóbbi időben ez a hiba nem jön elő, jött helyébe más, altatni nem lehet/nem érdemes.

    [ Szerkesztve ]

  • raidx

    őstag

    válasz vlevi #33155 üzenetére

    Win 7-nél csak hibernálást használtam. Win 10-nél viszont a sima boot nagyságrendekkel gyorsabb mint hibernálásból élesztés. Nappal a Sleep gombot használom ha ott hagyom a gépet, Este kikapcs majd áramtalanítás. Az áramtalanítást megszoktam mikor egy éjszakai villám miatt a teljes rendszerem odalett, gép, monitor kukába. Érdekes, a router megúszta. Igaz az máshonnan kapta a delejt.

    22 másodperc alatt munkakész. QC5000-PH 4 Giga ram SSD.

    [ Szerkesztve ]

    Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Új hozzászólás Aktív témák