Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz King Unique #152323 üzenetére

    Elmondom mi volt:megjött az SSD és a 2TB HDD. Mindkettőt bekötöttem a gépbe. Bekapcsoltam, kerestem a megszokott win disk manager de sehol nem találtam ahol régen igen. Letöltött disk manager - ek meg nem látták.....
    Így megnyitottam ezt az new"" win tárhely kezelőt itt szépen mutatta mint a 2 TB hdd es a 980 samsung ssd-t. Igen ám de mikor letre akartam hozni új kötetet, zavart hogy egybeveszi, és azt írja max felhasználható 2.72GB vagy mennyit írt. Így nem tudtam most hogy csináljam hogy az SSD az egy az egyben legyen önmagában egy meghajtó. Hát fogtam és kikapcsoltam a gépet lehúztam a HDD-t, es így indítottam el. Megint csak mutatta a 2.72gb max felhasználhatót, de csak ennyit..írjam be hány GB szeretnék ebből.... ezért fogtam és leválasztottam a 2TB hdd a winben, es toroltem, gondoltam majd ha végzek az SSD vel újra hozzá adom. Sikerült mostmár csak az SSD volt, így tudtam hogy megadhatom neki a max 940GB ot csak arról fog menni. Utana kikapcsoltam visszadugtam a HDD bekapcs,es már ez a hiba fogadott.

    ahol most ismeretlent ír, előtte felismerte még rendesen írta hogy "st200004737 akármilyen" 2 TB meghajtó.

    Norba69: köszi Neked is. Ezt is ki fofom próbálni hátha..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák