Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz cs.zs. #146144 üzenetére

    1. Win 7 alatt indítottam el pendriveról az új Win telepítőt. Igazából akár felfrissítés is lehetne, csak ott többnyire megszokták hagyni a személyes fájlokat, programokat és a minden adat törlést választottam.
    Ennek ellenére maradt a Windows.old mappa..... azért kérdeztem rá, mert magamnak soha nem így szoktam telepíteni.

    2. Nem fogalmazok rosszul. Az a laptop nem ismeri fel boot közben az USB 3 eszközöket. Sőt ki is fagy, ha bent hagyom a portban. Nincs USB 3 port, csak USB 2....
    Nyilván tisztában vagyok vele, hogy elviekben mennie kéne, mert visszafele kompatibilis szokott lenni és még nem volt ilyen problémám más gépekkel.
    Win alatt működik a pendrive, de nincs USB3 port, csak 2.

    3. Ez nem látja. Egy régebbi gép, alap a Legacy / MBR.....BIOS jól van beállítva.... Sokszor telepítettem már rá, vagy állítottam vissza rendszert USB 2 penről.... csak a 3-ast nem kezeli.
    Ez most 16 GB-os volt NTFS-re formázva.....a telepítő 5,x GB. Ez volt pont kéznél, előtte pár nappal telepítettem másik gépre.

    Tudtam volna más módon telepíteni. :) Nem számított, mert csak teszt volt és gyorsan ez volt a legkényelmesebb. Nem ez volt a kérdés, hogy még hogyan lehet pl másik partíció, külső hdd, ssd stb módokon, hanem hogy akkor ilyen helyzetben akár egy másik gépnél, ha Rendszer alól van indítva a telepítés, akkor hiába választom minden adat törlése opciót végül mégsem lesz tiszta telepítés?
    Látszatra nem maradt semmi a régi rendszerből, és telepített programokból, reg. bejegyzéseket nem néztem...

Új hozzászólás Aktív témák