Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz fatpingvin #142568 üzenetére

    Hátha megérted az én nézetem is, amit nem fejtettem ki eddig bővebben.
    Win 10 óta számomra is nagy kérdés, hogy miért. 🙃 Nagyon nem tetszik az az irány, amivé változott. Kicsit reménykedem még a 11-ben. Nyilván, aki nem foglakozik vele annyira, vagy mások az igényei, annak mindegy mit használ.
    Nálam a hosszú évek alatt kialakult megszokás és ezáltal kialakult kényelem az oka, amiért Windowson érzem otthon magam. Nem tudok olyan problémát, beállítást, amit sokszor már "csukott szemmel" is nem lehet megoldani, vagy elég hamar megtudom találni a megoldást. Persze ennek rengeteg személyes tapasztalat a saját káromon is és sok sok olvasás, tanulás az oka hosszú évek alatt. Mindezt eldobni nem akarom.
    Miközben sokszor ránéztem a másik oldalra (kipróbáltam több fajtát, jelenleg Kubuntu és Mint van) és vágyom a Linuxos tudásra. Nekem az kevés, hogy telepítek egy rendszert és az van, ahogy van, ahogy valaki más megtervezte. Ki akarom ismerni, irányítani és olyanra állítani, ami nekem megfelel. Linuxon mivel nem ismerem jól a lelkét hülyének érzem magam, ezért kényelmetlenül használom, amikor jobban próbálok belemerülni. Közben tanulgatom, mert ha az MS így folytatja, lehet váltanom "kell".

    Geth: Aki mindkét rendszert komolyabban használja, az értelemszerűen ismeri és megérti mindkét oldal előnyeit és hátrányait. Ők látják át a legjobban a kettő közötti különbséget, rugalmasabbak miközben nem nézik le egyik oldalt sem. Hogy ki melyikhez húz jobban, az egyéni. (szerintem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák