Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szirtimorc #140685 üzenetére

    Lehet, de pl. az alaplapos kérdések fórumban ahol korábban már felvetettem a témát, elég erotikusan álltak a dolgokhoz - basztak válaszolni :D

    Ezért a továbbiakban oda írok ahol várhatóan válasz jön, esetünkben ide.

    De, most kezdünk igazán jól állni:

    Duracellm... #140676 szerint ha jól értelmezem, az alaplapot fémesen kellene illeszteni a házhoz. Nem tudom hogy szerelte össze a szaki, lehetnek e műanyag távtartók is a tálcán, de ahová a csavart tekerjük be, oda már csak egy fémes verzió került nem?

    Te pedig azt tanácsolod, hogy az alaplapot szigeteljem el teljesen a háztól. Ez hogyan lehetséges? Mert ha el is szigetelem, a kártyákon (VGA-Audio-Net) keresztül továbbra is kapcsolatba kerül a házzal. Vagy ez már nem számít?

    A földhurok ismét felmerült. Tegyük már tisztába egyszer és mindenkorra hogy ez mi.

    Jelen ismereteim szerint ha földhurok esete forog fent, akkor a hálózat 50Hz frekvenciájával szinkronban egy mély brummogó-zúgó hanghatás keletkezik.

    Most semmi ilyesmit nem tapasztalok, csak a sercegést-sistergést, amely a CPU használattól függ. A BIOS továbbra is csendes, amikor vélhetően még minden az alapállapotban van.

    1ébként a boltban teljesen más elektromos hálózatban, teljesen más hangfallal is ugyanaz az eredmény, mint itthon. A tápcsere annyit ért el hogy mérséklődött, de meg nem szűnt.

    Jelenleg nem látok más módot, egyik verziónál sem, minthogy kiemelni az alaplapot, vagy a tápot? Mert amikor elsőnek néztük a boltban másik táppal, azt nem raktuk bele, hanem kintről kötöttük be majd úgy indítottuk el a gépet és akkor nem hallottuk vagy vettük észre az anomáliát, azért is vettem instant módon új tápot bele...

    Mivel akkor az asztalon volt, most a legegyszerűbb ha egy próba erejéig a tápot elszigetelem a háztól, mert ahol csavarozva van és jól van csavarozva, akkor ott tuti érintkezik és ha véletlen ezáltal megszűnik a sistergés akkor milyen hibának gondoljuk ezt?

    [ Szerkesztve ]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák