Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Kékes525 #100602 üzenetére

    Szó szerint ezt írtad. "Szerintem a sandbox is teljesen felesleges funkció a Windows 10-ben (ráadásul nem is működik)"

    Aztán leírtam neked egy példát, hogy mire jó (meg linkeltem, hogy milyen céllal készült), és kijelented, hogy arra alkalmatlan. :D Oké, hagyjuk. Neked nem tetszik, nem jó, pont.

    (#100615) csicso82: Geth jól értette, semmi trollkodás (?) nem volt benne. Nem kell huszadszor is leírni a 15 éves Sandboxie-t, mindenki érti. Te nem érted, hogy az sem úgy készült, hogy minden frankó volt vele. Legutóbb a 1809-re frissítés cseszte el. Egyébként ketten - írtak a beépített Sandbox miatt, mindketten azt kérdezték, hogy hogyan lehet kipróbálni és működésre bírni, nem javaslatokat vártak. Olyan, mint mikor valaki megkérdezi, hogy hogyan lehet a Fényképek appon belül képet szerkeszteni, és a válasz az, hogy ott az Irfanview.

    Semmi olyasmit nem ismertem el, hogy ez "KVÁZI BETA" meg hasonlók, hanem azt mondtam, hogy van benne egy nyelvi fájlokkal kapcsolatos hiba, amit ismernek és javítani fogják, meg azt, hogy jelenleg ennyit tud, ha nem felel meg, akkor keresel mást. Legalább olvasd el amire válaszolsz.

Új hozzászólás Aktív témák