Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz kali #100418 üzenetére

    Ez mindig sláger új buildekkel nem játszanak együtt a 3rd party AV szoftverek. Azokkal egyébként is csak a gond van általában. (eléggé bullshit irányba mentek a cégek)
    Defender+UAC+adblocker mellett még azt is lehet ha nem telepítget folyton programokat, hogy beállítod gépház appoknál csak áruházból telepíthessen vagy figyelmeztessen még:

    (#100417) gb4400: annak én is örültem, cirka egy év után most újra gyors a jobb klikk menü

    (#100420) Szmörre: az a kavarás MS is light theme-ként emlegeti és nem is fehér/fekete színről van szó, hanem világos/sötét témáról, mindegy, ez legyen a legnagyobb baj a builddel :)
    Most úgy vagyok vele 1-2 óra idejére kifejezetten tetszik a világos tálca és start igaz én kicsit jobban átlátszóvá tenném, viszont huzamosabb idő után elvonja a figyelmem a világos csík főleg este biztos még szokni kell. Az eddigi sötét tálca beolvad a monitor fekete szegélyébe, emiatt nagy most a kontraszt. A lényeg gépházban lehet variálni kinek hogyan tetszik, ezt most nem cseszték el, adtak opciókat. Tálca sötét és appok világos felállást már nagyon megszoktam. Talán majd csinálnak olyat is nappal világos este a Night Light móddal együtt vált sötétre automatikusan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák