Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek !

    (Alapjában véve) jól működő Win 10 Prof-omnál megint "érthetetlen jelenséggel" találkoztam.- most éppen a biztonsági mentés-sel kapcsolatban.

    Telepítéskor (természetesen) egy 50 GB-os teljesen külön partíciót hoztam létre csak az op. rendszernek.
    (Mondjuk már majdnem "benőtte" - alig 3,3 GB szabad - de ezt most hagyjuk...)

    Egy másik 1 TB-os (!) partíciót csak és kizárólag a rendszer biztonsági mentésének alakítottam ki.
    (NEM az összes adatomat - csak a rendszert menti.)
    Most a legutóbbi mentés "sikertelen volt, mivel "nincs elég hely a mentéshez.. :F :F :F "

    Az adott partíción van egy 0 B-os alkönyvtár (a PC nevével), egy 46 GB-os WindowsImageBackup könyvtár, egy 884 Kb-os "alkalmazáskiterjesztés", nomeg a "fő bűnös", a FileHistory, ami emlékezetem szerint 360 GB-ot tesz ki. (Vagy két órámba telt, mire "leszámolta" a byte-okat ebben az alkönyvárban... :W )
    Az adott partíció "összegzése" szerint az elérhető 923 Gb-ból 849 GB foglalt (!!!) - ezért nem lehet biztonsági mentést végezni. :O

    Tehát a 46 GB + 884 KB + 360 GB + X = 849 GB egyenletben mennyi az X ? - azaz
    "hova tűnt" kb. 442 GB ??? :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák