Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DIEGO15

    őstag

    válasz Döglött Róka #97537 üzenetére

    Azért mondtam, mert nem hordok szemüveget, mert nappal nincs is rá szükségem csak éjszaka és mert eddig nem volt gondom a windows rendszerekkel ilyen szempontból. Most, hogy van, kipróbáltam a szemüvegemet, amit csak éjszaka szoktam használni és nem oldja meg a problémám. El fogok menni szemészetre, és lehetséges, hogy új szemüveget kell csináltatnom már, de továbbra sem értem, hogy miért jó a 1607 és rossz az többi.

    (#97540) csicso82
    Elképzelhető, hogy nekem valamilyen enyhéb eltérés van csak a szememben. Jogsi szerzés után első alkalommal amikor éjszaka kivilágítatlan uton mentem, akkor vettem észre, hogy valami nem kerek, mert borzasztóan feszéjezve éreztem magam, attól amit "látok", vagy inkább nem látot a reflektor ellenére is. A kanyarokat is alig vettem észre. Elmentem szemészhez, aki közölte, hogy a férje is hasonlótól szenved. Megvizsgálta a szemem és azt mondta, felírt egy szemüveget vezetéshez. Nem vagyok orvos így nem tudom pontosan mi a baja a szememnek, de nappal én tényleg jól látok, csak éjszaka nem. Nekem akkor azt mondta a doki, hogy bár az asztigmia miatt nem egy pontba törik a fény a szememben, de sok fényben, vagyis nappal nem biztos, hogy ebből észlelek is valami, azonban kevés fényben, vagyis éjszaka már igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák