Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stanley00

    tag

    válasz Geth #90630 üzenetére

    Hát nekem biza tuti nincs ott, vagyis valószínű ott van de hogy semmit nem lehet kezdeni vele az biztos. Mindjárt kitérek rá hogyan értem. Előtte azért leírnám, hogy 2 napja a MediaCreationTool1809-el készítettem a lemezképet amivel telepítettem a legújabb 1809 buildet. Tudom, hogy bugos volt de az ember azt hinné, hogy azóta már javítgattak vele valamit nem mellékesen csak azért mert nincs is más opció (build) a lemezkép elkészítéséhez csak a 1809. És az említett elérési utak valóban nem léteznek. Be van állítva a fájlkezelő, hogy a rejtett könytvtárakat, fájlokat is mutassa de a „%APPDATA%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs” és „%PROGRAMDATA%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs” elérési utak nem léteznek. Ennyire nem vagyok vak :D . twofatcat megoldása jónak tűnt mert akkor file explorerben valóban beadja az említett elérési utakkal a Start menü parancsikonjainak a helyét viszont ha oda behúzok egy általam használni kívánt parancsikont attól még nem jelenik meg semmi a Start menüben.

    twofatcat, lck köszi nektek is a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák