Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP4C3

    veterán

    válasz YASKATIR #74115 üzenetére

    Tényleg, szerinted a levegőből kaptam? Kipróbáltam, mert a sok agyatlan alkalmatlan f@sz úgy Istenítette a drájver búsztert, meg az összes ájóbit sz@rware-t, mintha az lenne a legelső software win telepítés után. Meg voltam vele elégedve, mit ne mondjak. De te csak használd ezt az utolsó bloatware-t az engem nem érdekel, csak aztán majd jönnek picsogni a vérpistik, hogy recseg a hang, meg az amúgy is reklámokkal telezsúfolt windoes tízen dobálja a retek adware, hogy ezt vedd meg, azt vedd meg, bonzi buddy kórtána mellé apjakasza... De azt majd elfelejti elmesélni, hogy valaki ajánlotta neki ezt a telibeqrt programot, felrakta és jó volt, aztán gondolt egyet és frissítés meg telemetriázás közepette még ez a phos is befrissített neki egy hibás driver-re, mert az iobit-nél nem láttak rendesen és benézték a rossz drivert és kiküldték a kismestereknek, akik lusták, mint a 70 éves lópikula és ő bezony nem fog 10 driver-t egyesével feltenni, inkább eszi a sz@rt és két kattintással el akar intézni mindent, aztán meg megy a csodálkozás, hogy bakker valami nem működik, kékhalál... Na de mind1, hagyjuk a témát. Ja meg kettőnk közül te vagy te a hazug elvakult idióta, nem én. Részemről téma lezárva. ..!.,

    -JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Új hozzászólás Aktív témák