Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    Tegnap délután egy acer noti legacy-MBR win 10 Home rendszerét kellett megkérés alapján kifésülnöm, megifjítanom.Ráment a délután ,de sikerült. Azért nagyon morgolódott a rendszer, hogy Easeus-t használva bárdolatlan módon töröltem a vinyó harmadik partícióját a 999 megabájtos recovery partíciót és töröltem a negyedik D: adatpartíciót is mivel sosem használták , ezen csak egy sokbetűs rendszermappa volt ,aminek szintén agyő lett. Ezek után kiterjeszettem a C:-ot hátrafelé. Aztán a lemezkarbantartóval töröltem a rendszerfrissítési felesleges gigabájtokat, amit sohasem akart abbahagyni és emiatt végül újra indítottam a gépet , na hogy mit összekaristolta magát , azt írta ki , hogy rendszerfrissítés van és ki ne kapcsoljam, csak várjak türelemmel ,de egy óra múltán aztán durván kikapcsoltam és újraindítottam , akkor meg felállt a rendszer hála a jó égnek. De a C:-t a hibakeresővel végig kellett kutatni és gyógyítani, és egy újraindítás közbeni ( mint régen a chkdsk) partíciógyógyítást is el kellett követni rajta. Majd a rendszervédelmi modulban kettő C: partíció volt megjelölve rendszervisszaállítási célra , töröltem a hamisat és eltűnt mind a kettő. Ezután a C:-ra újra bekapcsoltam a rendszervisszaállítási funkciókat és megjavult az egész hóbelevanc. Most már tök jó minden.
    A vinyón van elöl a 100 megabájtos rejtett partíció és a C: és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák