Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • friccccc

    tag

    Sziasztok
    Van egy asztali gépem és két monitorral használom. Win 10 van fent.Az egyik monitoron fut egy program a másikon pedig egy teljes képernyős videó megy netről. A gond az, hogy ilyenkor elég sokszor előfordul, hogy a gép nem reagál semmire, azon a monitiron, amin a programot használom, ha fél másodpercre is megáll, már nem jó nekem. Az adatok frissülnek mindig, de egérkattintásra, görgőzésre nem reagál. Majd egy idő után minden egyszerre amit csináltam egérrel bekerül, vagyis jobb klikk görgőzés stb. Ezt szeretném tudni, hogy mi az oka, mi a gyenge a gépbe?
    Ha egy laptopon indítom a videót minden szuper, de a gép a videót és a programot már nem bírja el kicsiben sem, teljes képernyőre kirakva meg abszolút nem.
    Töltök fel egy képet hozzá, hogy lássátok, így külön videó laptopon futtatva működik minden rendesen. KÉP
    A jobb oldali monitoron a videó ne zavarjon meg, azt offolom , csak így maradt. :)
    Ja és még egy fontos infó, a monitoron képfelvételt is csinálok, kettőt meg sem próbáltam, csak a jobboldalit. Amikor laptopról ment videó semmi gond nem volt az egésszel, gondolom azt nem bírja.
    Konfig:
    CPU: i3-6100
    Alaplap: Asrock B150M PRO4
    SSD: Kingston 240GB Hyperix Fury SHFS37A
    VGA: alaplapi
    Remélem valaki tud segíteni, hogy mi lehet a baj :(
    Köszi előre is!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák