Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rioter

    csendes tag

    válasz Popes #54215 üzenetére

    Szerencsére nem volt rá szükség, a saját bénaságom áldozata lettem :) Sok száz alaplap fordult már meg a kezemben, és mindegyik próbáját rögtön bios resettel kezdem, hát amikor a sajátomnál meg sem moccant semmi, pedig előző nap minden jól ment, és tényleg semmi módosítást nem csináltam sem biosban, sem windowsban, kicsit "idegállapotba" kerültem és elfelejtettem ezt. Még jó, hogy az alaplap csere után a munkahelyen még ránéztem és akkor már reseteltem. Jól működik, visszaraktam a gépembe és ezzel már rendesen beaktiválta magát.
    Viszont elgondolkodtatott, hogy mi van, ha tényleg elromlik, vagy ha alaplap cserét akarok eszközölni. Ha jól olvastam, ez esetben a microsoft fiók segíthet. Első körben létre kell hoznom egy ilyet, de utána mit kell csinálni, hogy a win10-et hozzákösse, hogy hardvercserénél ne bukjam a windowsom? Használni nem kívánom, ha hozzákötötte, visszaraknám a mentett image-ből a helyi fiókos mentésemet, de későbbi hardvercserénél jól jönne az új hardver aktiválásához.

Új hozzászólás Aktív témák