Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pohár

    félisten

    sziasztok!

    akadt egy kis problémám, amire totál nem számítottam, meg is lepődtem rajta, hogy ezt most hogy :U

    kezdődött úgy, hogy volt nekem egy 120GB-os Samsung SSD-m, amin volt W8.1, aztán W10, de ezt idővel kinőttem, vettem egy 250-eset, erre feltettem egy szűz W10-et, a régi SSD-t visszadugtam a gépre (legalábbis úgy rémlik, hogy lehúztam, míg felment az új SSD-re a rendszer), leformáztam, azóta csak pár olyan játék volt rajta, ami nem fért el a nagyobbik SSD-n már, és itt jön a probléma...
    összeraktam a szülőknek egy gépet, és mivel a kisebbik SSD-t nem igazán használom, akkor mondom beépítem az ő gépükbe, lehúztam a gépről, bekapcs, nem talál oprendszert a gép... BIOS-ban átállítom az elsődleges bootot a nagyobbik SSD-re (csodálkoztam is, hogy nem azon volt, de mindegy), na, mondom ez biztos megoldja majd... restart, ugyanaz a hibaüzenet fogad, hogy nem tud bootolni :(((

    disk managementben látom, hogy ott van a régi SSD-n a kis 100MB-os partíció, amit valószínűleg nem törölt a formázás Win10 alatt, vajon ha Partition Magickel (vagy W10 telepítővel) legyalulom azt a kis partíciót is, akkor végre be tud bootolni a nagyobbik SSD-ről, és le tudom húzni a gépről a kicsit?

    az igazat megvallva, nem mertem magamtól törölni azt a 100 megás részt, nehogy kitalálja nekem a rendszer, hogy nem tud bebootolni a mostani rendszerlemezről :Y

    válaszotokat előre is köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Új hozzászólás Aktív témák