Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Azt hittem eldobom az agyam, amikor elindítottam most a gépemet. Mintha történt volna valami gyári beállítások visszaállítása, vagy mit tudom én. Legalább is első látásra olyan a szitu. Visszaállt gyárira a háttér, az asztali ikonok, a tálcára kitett gyorsindítók eltűntek (már amiket én tettem ki utólag), a tálca ikonsor jobb oldalon megint össze van csukva (úgy volt beállítva, hogy minden látszódjon). Alapértelmezett programok visszaálltak, akárcsak a Start menü kinézete, Chromebéli beállításaim is eltűntek, ergo mintha nem lennék bejelentkezve. Szóval úgy tűnik, valóban visszaállt gyárira minden. Szerintetek mi a fenétől lehet? Ahogy elindult a Win, a műveletközpont valami hibát kiírt pdf fájlokra vonatkozólag, és hogy ezek megnyitását visszaállította az Edgre, vagy nem is tudom. Hogy lehet megnézni a korábbi értesítéseket? Azon gondolkodtam, hogy egy rendszervisszaállítás segítene? Tegnap amúgy az nvidia drivert frissítettem ill. az Adobe Flasht. Rendszer visszaállításnál tegnapi dátummal szerepel valami Windows Update fontos frissítés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák