Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz King Unique #150629 üzenetére

    Az utolsó bekezdésedre reagálva,
    tudod hány ilyen kis cégnél van ez így?
    IT, rendszergazda, felügyelet support stb. stb? :) :D :DD
    Azért tettem ennyi szmájlit mert így röhögök itt a széken.

    Találnak egy pancsert aki szívén viseli a rendszereket, és saját kútfőből, guglival és szívességből megcsinál amit tud.
    Pl. én a nullához közeli tudásommal 4 gépet felügyelek a munkahelyeimen. Aki telepítette és beüzemelte ezeket, az egy gyengeáramú végzettséggel rendelkező riasztó szerelő.
    Telepíteni tud, a célszoftvereket felpakolta.
    És ennyi, konfigolni már rám maradt, ő hibát nem tud keresni, a Winhez felhasználói szinten konyít valamit. 3-4 havonta összefutunk ha valamit a riasztóval kell barkácsolni és ennyi.

    Akkor fordulok ide hozzátok ha végleg megakadtam.
    Nem tudom mennyibe kerül havi szinten egy kijárós rendszergazda de ha kismillió helyen így csinálják akkor biztosan sokba.

    Én magam nem sokat szoktam itt kérdezni, a problémák 80-90%-át eddig megoldottam.
    És ha kérdezek, nem azt a választ szeretném hallani, más se hogy fordulj az IT supporthoz.
    Magamhoz? :B

    Nem mondom hogy nem honorálják a botcsinálta IT munkámat, minap hoztam a cégnek fél millát mert meghalt az egyik távfelügyeleti célszerver PC és visszahoztam a halálból.
    Igen, erre van kijárós IT support de a gép csere, felszoftverezés, rendszerbe illesztése árajánlat 523ezer Ft volt.
    Vesztenivalóm nem volt, sikerült.

    Mit is mondott XIV. Lajos? Az állam én vagyok..!
    Nemnem, ma már nem.
    Az IT ÉN vagyok! :)

Új hozzászólás Aktív témák