Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Rowon #148917 üzenetére

    Igen így csinálom, aztán mindehova bejelentkezek nekik.
    Utána a vonalas füzetet odaadom és rábízom hogy mit kezd vele, elteszi vagy begyújt vele.
    A kezdődő demenciám miatt :K amúgy se emlékszek 1 jelszóra sem 10 perc múlva, na jó némelyre talán de ezek mind ismerősök akiknek én csináltam anno Google Mocrosoft stb. fiókokat egyebeket vagyis akkor én adtam meg a jelszavakat a fiókokhoz.
    Pár idősebb rokonnak isemerősnek pl. én bankolok a telójáról mert egyszerűen nem megy a fejébe. 75 éves főnökömnek én intézem a svájci bankolásait.
    Ez csupán bizalom kérdése.

    A gond akkor van ha menthetelenül beborult a Win, Droid.
    Amit most mondok, többször tapasztaltam.
    Némelyek nem tudják a routerük wifi jelszavát sem, 3 éve én bekonfigoltam, felléptettem a 2 laptopot meg a 2 telefont és finito.
    A papír elveszett, a jelszót senki nem tudja, a routert le kellett resetelnem és új konfig.
    Eszközöket újracsatlakoztatni.
    Mivel se Win alól se root nélküli Droidon fizikailag nem lehet láthatóvá tenni a wifi jelszót.

    Elképzelni se tudod 20onpár év alatt hány érdekes esetem volt.
    És hidd el, az ismeretségi köröm nem hülye hanem csak egyszerűen 55-60+ korosztály akiknek ez teljességgel idegen és érthetetlen.
    Egy Netrisk biztosítóváltás =lehetetlen, egy ügyfélkapus doksi letöltése, értelmezése, lereagálása már a feketemágia körébe tartozik nekik. és még sorolhatnám.
    Tényleg igaz hogy egy egyszerű átlagember, még 70 évesnek se kell lenni ehhez, ha megborul a laptopja vagy a telója, szó szerint kizárta magát a webes világból.

Új hozzászólás Aktív témák