Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    Na erre a Bitlocker-esdire én is kíváncsi lennék. Mi a bánat ez?
    Nekem ilyen bejegyzés van minden gépindítás után az eseménynaplóban, egy ~3 hónapja történt win frissítés óta.
    Nincs se bsod, se fagyás, se akadás. Minden megy hibátlanul. Csak egy ilyen bejegyzés bekerül mindíg az eseménynaplóba, minden gépindítás után.
    Nem tudom megfejteni mi lehet. Mi a baja. Miért kerül be eseménynaplóba?
    (nem azon gépnél vagyok, neten keresett kép)
    Itt írnak valami hadovát. De én egy kukkot sem értek.
    TPM ERROR - SCEP CERTIFICATE ENROLLMENT INITIALIZATION FAILED

    Itt meg az AMD írt erről valamit.

    Na de nekem ez továbbra is kínai. Már minden oldalt végignyálaztam, mindent végigpróbáltam, minden parancssort lefuttattam amiket oldalakon írnak, win is atomfriss. Annyi, hogy a win-t nem telepítettem még újra. De ennek nem sok kedvem van, mert nem 5 perc belakni. És magába a rendszer megy, hibátlan, napokig is, játékok is. Minden atom stabil. Semmi hiba, akadás, fagyás nincs. Tanácstalan vagyok.
    Asus B450-F, Ryzen 5 3600 cpu, 2x8Gb 3600, 1070 strix oc.
    Legfrissebb BIOS az alaplapon. Win 10 x64 2H22, aktivált, MS fiókhoz hozzáadott digitális kulcs. Bios-t azután frissítettem, hogy megláttam ezt a bejegyzést eseménynaplóban. De továbbra is bejegyzi minden indításnál. Nem javította meg.
    Kapcsoljam ki TPM-et bios-ban? Azt se tudom az mi, meg hogyan!?

    Valakinek valami ötlete, mi lehet ez? Mitől írhatja be eseménynaplóba minden indításnál? Hogy tudom megjavítani? Mit tegyek vele?
    Segítséget köszönöm előre is.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák