Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Doky586 #135063 üzenetére

    "Nem lett már ezerszer leírva hogy nem szabad mindenre automatikusan rákattintani..? "

    A WU által felajánlott frissítés az automatikus rákanítást jelent mindenre? :N

    Biztosan tudni akartam, hogy az e a felelős az adott hibáért. Mivel előtte csináltam egy biztonsági mentést Macriummal, amivel 2 perc alatt adott esetben visszaállíthatom az előző állapotot, így csak 2 percet vesztettem el. Amúgy is a rendes havi frissítéssel megfog jönni ez a funkció is.

    "Hogy kell azt beállítani hogy mindig minden hibás legyen, valakinél meg semmi gond? "

    Szoktál olvasni? Minden tényleges hiba minden körülmények között, mindig feltétel nélkül, azonnal mindenkinél megjelenik? :N

    Ezekről nem hallottál?

    A Windows 10-en jelentkezők hibáknak a lehetséges okai:

    1. User speciális beállításai, hibás driverek, softverek telepítése. Erre mondják, hogy össze gányolta a gépet.

    2. Malware kerül a gépre.

    3. Speciális szoftver környezet.

    4. Speciális hardver környezet.

    5. Microsoft elrontotta a kódot.

    6. Ezek bármilyen kombinációja.

    Az 1-es pont a leggyakoribb, de a többi is jócskán okozhat gondot.

    Hát ezek valamelyike miatt nem jelenik meg minden hiba mindenkinél. Az első okot kizártam az ismételt opcionális telepítéssel, mert a médiakészítő az általam módosított beállítások zömét visszaállította.

    Azért nem kellene csípőből ilyen tudálékosnak lenni. Az tudom, hogy itt néhánynak a Microsoft által állandóan ellenőrzőt Windows 10-et használnak, különleges hardverrel és szoftverekkel és ezért soha, semmikor semmilyen hiba sem szokott náluk előfordulni. Még az sem, amit a Microsoft később javít, mert náluk már eredetileg is javítva volt. Attól, hogy nálad nem jelentkezik előfordulhat még másnál.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák