Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz King Unique #126502 üzenetére

    Nem értem mindig félre értelmezed az írásaim már elnézést és bocsánat, hogy leírtam.
    De akkor pontosabban fogalmazok.
    1. SFC és DISM próbálkozások voltak eredménytelenül. Lefuttattam 2 variációt is nem történt semmi érdemleges.
    2. A win frissítő telepítést letöltöttem , ahogy írtad, kibontottam , elindítottam lefutott.
    Tehát ez rendben is lenne.
    3. Továbbra is indul a 2004 telepítése. Nem sikerült. Mint írtam letölti , kilép, újraindul , kék képernyőn telepít most már túl megy a 21%-on de nem sikerült így sem. És nem indítottam el és nem is értem miért nem áll le vele. Indul a gép, és végtelenbe akarja a telepítést csinálni ismét elkezdené és ismét nem sikerülne és minden kezdődne elölről.
    Nos normálisan jelezné, hogy mi a gond.Miért nem lehet ha nem tudja kijavítani.Hiszen tudja hol akad el és min. A Symantec eltávolítását meg nem értem miért kell rajta a lovagolni - a szokásos rendszergazdai hozzáállás (elnézést) már megint csak a kifogás. De le fogom szedni. De ha akkor sem sikerül akkor mit fogsz mondani. Bizton az ÖN készülékében van a hiba.Persze hogy nem a windowsban. És azt írod pláne, hogy nem sikerül ne má. Minden működik,minden frissítés működik letöltés stb, csak a 2004 a szar szerintem mi más.
    CSak nem értem miért kell erőlteni ha nem akarom . MIÉRT NEM LEHET KIKAPCSOLNI.
    Na ja mert telepítve van a Symantec. Csak jelezem a távmunkát nem engedélyezik nélküle.
    Mindegy is . Lesz majd egy szűz telepítés , ha semmikép nem lehet túljutni ezen a szarakodáson. Nonszensz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák