Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    Sziasztok!

    A segítségetekre lenne szükségem, mivel én már kifogytam az ötletekből egy hiba kapcsán. Adtam egy újabb esélyt a 10-nek, múlt hét előtt tettem fel a 1903-at tiszta telepítéssel, hivatalos lemezképből, jogtiszta licenccel. Volt több problémám is, de azokat sikerült megoldani, eggyel viszont nem tudok mit kezdeni. Ez nem más, mint az asztali értesítések megjelenése, pontosabban ennek a hiánya. Úgy egy héttel a telepítés után elkezdtek nem megjelenni, és ez mindaddig így is volt, míg nem tiltottam le a háttérben futó alkalmazásokat, indítottam újra a gépet, és engedélyeztem ismét az említett opciót. Ez egy pár napig megoldást jelentett, de utána megint előjött a hiba. Megcsináltam újból a fenti tortúrát, pár napig megint jó volt, de ma ismét nem kapok semmiféle asztali értesítést. Értem én, hogy szeret játszani a rendszer az idegeimmel, de én ezt annyira nem díjazom, ezért szeretnék tippeket, tanácsokat kérni, hogy mire nézzek rá, mit állítsak, stb.

    Mint írtam az elején, a rendszer tisztán lett telepítve, legálisan van aktiválva, ezen felül pedig nincs belenyúlkálva, nincs fent ShutUp10, ami problémákat pedig megoldottam korábban, azoknak ehhez semmi köze (néhány mappa angol nevű volt, holott magyar nyelvre van téve a rendszer, és hasonlók). Néztem már a fókuszsegédet is, teljesen ki van kapcsolva, vírus sincsen, a gyorsindítás is ki van kapcsolva (bár a sima újraindítás sem segít, szóval ez mindegy)... Ha még valamit le kell írjak, mondjátok nyugodtan.

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák