Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz ne_nezze #4128 üzenetére

    1. Azért neked is van egy szép stílusod azért azt meg kell hagyni úgy mint virkirnek...
    2. Az hogy nem tetszik neki, egy dolog, de ha legalább a szép pici kezével ír valamit, akkor legalább kulturált legyen, ne olyan amit nem rég irkált. Nem szeretném idézni, mert ilyen szintre nem kellene mindenkinek lesüllyedni...
    3. Az hogy nem tetszik valakinek a 8 metro stílusa nem kell lehurrogni, hogy ez egy sz..r meg hasonlók. Nem kötelező a 8. Vissza lehet menni 7/vista/xp-re.
    Sőt, ki sem kell próbálni mindenkinek.
    Innentől fogva nem kell fikázni a rendszert. DE, ha meg akar nyilvánulni, azt kulturáltan tegye vagy tegyétek, bár erre nem sok esélyt látok. Lásd hsz-ed.

    (#4130) Boonen007: :D

    (#4131) buvartacsko:Biztos én is béna vagyok a rendszerhez, mert ha nem akarom használni a metro stílust és ki pinnelem a taskbar-ra, akkor onnan indítom és a start menü közelébe sem megyek. Biztos én nem használom úgy a gépet mint ők meg nem telepítek 9 millió programot... Én is csak az msn-en lógós fészbúk függő vagyok, akinek van annyi józan eszen, hogy azt nyomorék programot kirakom a taskbar-ra majd onnan indítom.
    Hozzá teszem nincs facem msn-en meg ritkán vagyok. Ja és ugyan úgy használom ezt a gépet mint a 7-est és tudok rajta dolgozni, legyen bármilyen programól szó.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák