Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz tylerddd #47327 üzenetére

    A rendszerkép mentéssel vissza tudod állítani pontosan ugyanarra az állapotra a Windowst. A tiszta telepítés egyébként a legjobb megoldás, de ez a rendszerkép visszaállítás a második legjobb. Ha újra akarod majd rakni a gépet, előbb a rendszerképet állítsd vissza, próbáld ki, hogy jó-e, ha nincs gond, akkor maradhat, ha meg úgy érzed, valami nem klafa, akkor érdemes újrahúzni, a telepítőből bootolva törölni a rendszerpartíciót, és a telepítővel formázni majd létrehozni az új rendszerpartíciót. (ez a tiszta telepítés)

    A rendszerkép mentés mellé nagyon érdemes csinálni egy Helyreállító médiát, innen tudod: Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Helyreállítás . Egy minimum 512 MB-os pendrive, vagy memóriakártya kell hozzá (lemezre nem lehet). Ez akkor jön jól, ha a géppel valami gond van, és nem tud bebootolni, akkor bebootolsz a helyreállító médiáról, és tudsz rendszerjavítást csinálni, illetve ha nem sikerül megjavítani, akkor a rendszerképet vissza tudod állítani. Ha nincs helyreállító médiát, akkor a rendszerképet csak bebootolt rendszer alól tudod visszaállítani.

  • micafighter

    nagyúr

    válasz tylerddd #47327 üzenetére

    Nekem is van egy Dell laptopom, Windows 8 -hoz semilyen drivert nem volt szükséges letöltenem a dell honlapjáról, mindenhez talált magától a Windows Update. Nem csináltál rosszat, de nem feltétlen van rá szükség. Nekem egyébként a Dell laposom hivatalosan nem is támogatja a Windows 8-at, csak a 7-et, de tökéletesen müködik, és mint említettem, drivereket sem kellett töltögetnem. A vicces az, hogy gyárilag W7-el jött, és ha azt újra telepítem, ahhoz bizony fel kell raknom egy csomó drivert manuálisan, pl a Wi-Fi se müködik alapból. Ez annak tudható be hogy Windows 7 óta okosabb lett a Windows Update is.

Új hozzászólás Aktív témák