Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz StLui #28661 üzenetére

    Hát igen... Úgy kéne... De kicsit fura ez a könyvelő. Csak azért vagyok nála, mert kedvezményt ad így, hogy apámnak is ő könyvel.

    Ma is elmentem apámmal együtt, aki számlákat hozott tőle vissza, mert határidőre tovább kell őket vinnie egy másik hivatalnokhoz. De nekem ez tegnapra kellett volna, csak telefonon nem elérhető, oda kell állni a kapujába, ha akarsz valamit. Beültem tehát a kocsiba, elmentünk kettesben apámmal, aztán legalább 5 perc felesleges trécselés követte azt, ahogy előnyálazta apám papírjait. Utána udvariasan elhajtott minket, pedig ott volt a kezében az a papír, amiről nekem kéne most egy másolat. Mikor az ajtóban viszakoztam, hogy "na de az adóbevallás...?", akkor mondta, hogy nézzem meg ügyfélkapun, ha sürgős, vagy majd elküldi. Levelet még persze nem kaptam, és ma már nem is igen fogok, de ott is vége a napnak, ahová tovább kéne küldenem.

    Ma ráment az egész délutánom arra, hogy beüzemeltem a Java-s szoftvert, és elolvastam a doksija nagy részét. Még jó, hogy fizetek egy könyvelőnek, hogy ezt ne nekem kelljen. :DDD

    Arra jutottam, hogy itt van nálam a .kr file, de ez titkosított, nekem pedig nincs hozzá kulcsom. Az bizonyára a könyvelő gépén van, és csak remélhetem, hogy ő tud ennek a létezéséről, nem siklik át felette úgy, hogy neki automatikusan behelyezi a tárolóba a program, mikor feltöltéskor generálja, és így kézileg sohasem kell betallóznia, mint most nekem kéne, mert akkor legalább el tudom majd kérni tőle. Noha nem tudom dokumentumonként egyedi-e a kulcs, mert akkor baszhatom, hisz mindegy hogy PDF-re várok, vagy friss kulcsra. Ez a papír meg tuti nem lesz ma elküldve, de talán holnap se.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák