Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Sub-ZeRo #1676 üzenetére

    Persze, értem én, hogy ez még jóval az első beta előtti verzió és úgy is állok hozzá, csak kérdezni akartam, hogy másnál is van-e ilyen hiba vagy csak nálam...

    Egyébként ahhoz képest, hogy ennyire korai fázisban van a rendszer, abszolút meg vagyok vele elégedve! Egyszer sem volt még fagyásom, lassulásom vele, bár előfordult, hogy az újraindítás percekig tartott valami miatt, de talán csak 2x eddig.
    Játékot eddig csak a Dead Island-et próbáltam, de az ugyan olyan jól megy rajta, mint a Win 7 alatt pl.
    Később még megnézek rajta más játékokat is, de ebből kiindűlva nem számítok nagy bajokra azokkal sem.
    A Win 7 alatt használt progijaim is gond nélkül mennek, kivéve az ATT és a NERO, amit eddig nem sikerült még működésre bírni, bár ez lehet egyedi eset.

    De mindent összegezve, eddig nekem nagyon tetszik az új Windows! :R
    Szinte majdnem minden alkalommal, amikor el kezdem használni, találok benne valami újdonságot a Win 7-hez képest. Pl. ma is, amikor hangerőt szabályoztam a billenytyűzetemmel videózás közben, akkor előjött egy kis OSD a képernyő bal alsó sarkában. Ezt eddig még nem láttam, de örülök neki, hogy azonnal látom, mit csinálok és nem kell az óra melletti ikonra kattintani ahhoz, hogy lássam mekkora hangerő van beállítva pl.
    Vagy említhetném még az új "Task Manager"-t is, ami szintén nagyon tetszik az új látványos felületével! :R

Új hozzászólás Aktív témák